KONST / Litografier / Färglitografi 11366061
*
nr 1136 6061
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Lofoten, 275/380, Löst blad, bladets mått: 71x60
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 oktober 2017
kl 19:20:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/10 21:54:12
1
500 kr
13/10 15:27:55
2
900 kr
14/10 23:02:48
3
1.200 kr
15/10 17:55:35
2
Vinnande bud
16/10 19:12:55
3
1.400 kr
16/10 19:12:55
2
1.500 kr (Budbetjänt)
16/10 19:13:30
3
1.600 kr
16/10 19:13:30
2
1.700 kr (Budbetjänt)
16/10 19:15:03
3
1.800 kr
16/10 19:15:03
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lofoten löst blad mona huss walin motiv från lofoten norge svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1136 6061
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Lofoten, 275/380, Löst blad, bladets mått: 71x60
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/10 21:54:12 | 1 | 500 kr |
13/10 15:27:55 | 2 | 900 kr |
14/10 23:02:48 | 3 | 1.200 kr |
15/10 17:55:35 | 2 | Vinnande bud |
16/10 19:12:55 | 3 | 1.400 kr |
16/10 19:12:55 | 2 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
16/10 19:13:30 | 3 | 1.600 kr |
16/10 19:13:30 | 2 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
16/10 19:15:03 | 3 | 1.800 kr |
16/10 19:15:03 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lofoten löst blad mona huss walin motiv från lofoten norge svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01